معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در مرکز بشهتی تهران مطرح کرد:

دانشجو معلم دانشگاه فرهنگیان مطالبه گر منطقی و انتقادگر موثر

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی بهشتی تهران، دکتر علی نژاد همزمان با هفته سراهای دانشجویی، با حضور در مرکز بهشتی تهران، ضمن بازدید از این مرکز در دیداری صمیمی با دانشجو معلمان و اعضای شورای صنفی، به گفت و گو نشست.

وی با تاکید بر نقش مهم شوراهای صنفی دانشجویان، آنان را بازوان قوی برای مسئولان دانست و تصریح کرد: شوراهای صنفی باید نگاه نظارتی و مشورتی به مسایل جاری و امور دانشجویی داشته باشند.
وی با بیان اینکه افتخارم این است که سال ها در مراکز تربیت معلم خدمت کرده ام، افزود: مدتی پیش یکی از دانشجویان تربیت معلم خویش در دهه شصت را که هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا بود را مشاهده کردم که بسیار این دیدار برایم شورآفرین و لذت بخش بود.
وی حضور رهبر معظم انقلاب به دانشگاه فرهنگیان را تاریخی، ارزشمند و مایه خیر و برکت بسیار برشمرد و افزود: با حضور معظم له این دانشگاه جنبه بین الملی پیدا کرد.
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با تقدیر از مسئولان استان تهران در خصوص دغدغه هایشان نسبت به بهتر شدن سراهای دانشجویی و مسایل امور دانشجویی، تصریح کرد: دانشجو معلمان به عنوان معلمان آینده، باید تمرین معلمی کنند، دانشگاه خویش را باور کرده و به دنبال تغییرات مطلوب باشند.
دکتر علی نژاد با تاکید بر نقش اعضای هیات علمی و دانشجو معلمان، تصریح کرد: دانشجو معلم عنصر معتبر و اصلی در دانشگاه فرهنگیان هستند که باید مطالبه گر منطقی و انتقادگر موثر باشند.
وی با اشاره به کسب رتبه دانشجوی نمونه کشوری توسط یکی از فارغ التحصیلان مرکز بهشتی، گفت: این رتبه توسط این دانشجوی عزیز علوم پایه باعث افتخار و سربلندی دانشگاه فرهنگیان شد.


| شناسه مطلب: 104722

تعداد بازدید: 190 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران